Królowie europejskich kwiaciarni - kwiaty z Holandii

Dlaczego to właśnie Holandia jest krajem kwiatów?

Położenie Holandii, wpływ na uprawę

Nizinne ukształtowanie terenu oraz dobry, umiarkowany klimat od dawnych czasów sprzyjają rolnictwu na terenie tego kraju. Współcześnie niezwykle istotne są również nowoczesne technologie, z których ten kraj korzysta i dzięki temu obniża koszty produkcji. Kładzie się tam bardzo duży nacisk na ekologię oraz alternatywne źródła energii. Z pewnością działa to na cały ekosystem i dzięki temu branża produkcyjna może korzystać z naturalnych zasobów. Będzie to zmniejszać zanieczyszczenie środowiska i to sprawi, że rośliny będą tam pięknie rosnąć.

Holandia krajem kwiatów

Import kwiatów do Europy

Okazuje się, że kraje UE będą importować mniej więcej około 80% wszystkich kwiatów jakie na terenie Holandii się produkuje. Może się wydawać, że na przykład droga kwiatów z Holandii do Polski będzie daleka i wymaga odpowiedniej staranności to obecnie nie będzie już żadnym problemem. Firmy, które specjalizują się w transporcie kwiatów mają wiele nowoczesnych metod działania i dzięki temu bez problemu mogą one dostarczyć kwiaty w dobrym stanie. W ciągu doby kwiaty po zakupie pojawią się w naszym kraju.

Szybkie zaopatrzenie kwiaciarni

Dla kwiaciarni i hurtowni kwiatów będzie to oznaczać, że tuż po przywiezieniu towaru do kraju oraz jego przeładunku już tego samego dnia a najpóźniej na drugi dzień kwiaty będą przyjeżdżać do kwiaciarni. Bezpieczny transport oraz bardzo dobra jakość kwiatów gwarantowana jest właśnie przez odpowiednie warunki w trakcie transportu, o które obecnie mocno się dba. Przygotowuje się odpowiedni sposób przewozu, dobre odżywki oraz dobrą temperaturę.

Podsumowanie

Przy współczesnych technologiach rolniczych, handlowych i logistycznych kwiaciarnie oraz hurtownie mają dobrze przygotowane i ułatwione nieco zadanie. Dzięki licznym możliwościom kupowania kwiatów ciętych i dodatków florystycznych mogą te firmy korzystać z różnorakich rozwiązań i udogodnień, które związane są z pozyskiwaniem towaru do sprzedaży.

Szeroki oraz łatwy dostęp do różnych propozycji sprawia, że koszty prac związane z zaopatrzeniem mogą być dzięki temu odpowiednio minimalizowane. Czasem wystarczy nam komputer i dostęp do sieci i piękne kwiaty będą naszym udziałem.

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego z florystyką.

Jak znaleźć odpowiednią hurtownię kwiatową?
Czy kwiaty z Holandii to najlepszy wybór?
Jak działają hurtownie kwiatowe?

O wszystkim dowiesz się z naszego portalu.

 

Kontakt

kontakt@insectclub.pl

Galeria